PhiRemoval -
Odstranění tetování

V současné době vysoce žádanou technikou pro odstranění starého či špatně provedeného PMU.

Jedná se o speciálně vytvořenou formuli pro odstranění všech pigmentů v kůži.

Provedení

Speciálním nástrojem se aplikuje pod kůži přípravek PhiRemoval, který začne pracovat téměř okamžitě a způsobí rozložení molekul pigmentu na menší a vytáhne originální inkoust, který se pohybuje nahoru skrz perforovanou kůži. 

Na ošetřované ploše se v příštích několika dnech vytvoří stroupek s obsahem pigmentu. Během léčby kůže ztrácí stále více nežádoucího pigmentu. 

Je velmi pravděpodobné, že se vytvoří další strup, který bude obsahovat ještě více inkoustu. Odstranění tetování nebo špatného PMU nekončí po jedné aplikaci. 

Pro odstranění všeho, s čím nejste spokojeni, trvá více než jeden zákrok, ale první výsledky jsou okamžitě viditelné.

Pokud je postižena pouze epidermis, nejsou po zákroku žádné jizvy, protože buňky základní vrstvy epidermis jsou schopné úplné regenerace.

Jak už to při odstranění bývá, pokožka potřebuje čas a jedna aplikace tedy nestačí. Záleží však na stavu pleti a použitého pigmentu a také na tom, jak hluboko je pigment zapraven.

 

PhiRemoval smí používat pouze odborně proškolení stylisti, nemůže se tedy stát, že se dostane do neodborných rukou. Práce s odstraněním patří do rukou odborníka! 

V ČR zatím stále vládne při odstranění laser, který pokožku popálí, ničí a způsobuje jizvy – funguje na fyzikální bázi  a k pokožce není velmi šetrný.

 

Výhody PhiRemoval

web vytvořil - WEBNUTO.CZ 2022©